Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3561
Stary 11.04.2012, 09:32
Dla mnie sprawa jest prosta. Wisła powinna opierać się na Polakach, a piłkarze zagraniczni powinni na ich tle się wyróżniać. Układ 6 Polaków + 5 obcokrajowców albo 7+4 powinien być odpowiedni.
Odpowiedz cytując