Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18575
Stary 11.04.2012, 09:31
Wczoraj Uryga na pozycji defensywnego pomocnika zaprezentował się naprawdę korzystnie . Notabene jest to jego nominalna pozycji . Był o wiele bardziej przekonujący niż Brud na tej pozycji , a jest od niego... 5 lat młodszy . Zobaczymy co z niego wyrośnie gdy będzie w wieku Daniela , ale śmiem twierdzić że będzie piłkarzem klasy Wilka lub lepszym . Trzeba w niego inwestować , bo odwagi , walki i umiejętności ( jak na ten wiek ) mu nie brakuje . Nie było u niego widać też nerwowych zagrań , wykopywania piłki na aferę , samo to już dobrze świadczy o jego papierach na poważną piłkę .

Czekaja męczą kontuzje , trzeba przypomnieć że dopiero co się wyleczył i sam jego udział w tym meczu był sporym zaskoczeniem . Myślę że nie można go absolutnie skreślać. Będą go omijać kontuzje - będą z niego ludzie .

Dla Bruda szykuje się miejsce wiecznego rezerwowego , chyba ze nagle jego talent eksploduje ( w co jednak wątpię ) . Gdy w następnym sezonie przyjdzie do nas Chrapek szykuje się ciekawa rywalizacja pomiędzy młodymi zawodnikami .
Odpowiedz cytując