Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1310
Stary 11.04.2012, 09:28
Zachowanie Dragana naturalnie idiotyczne.
Natomiast śmieszy mnie to że na dwumecz wyznaczono dwóch najgorszych sędziów w Ekstraklasie, zarówno w Chorzowie jaki i wczoraj. (Gil, Borski) śmieszne jest również to, że Borski sędziował nam mecz w pucharze polski w Poznaniu gdzie w końcówce gwizdał każda ale to każdą stykową sytuacje na korzyść Lecha tak aby mogli sobie powrzucać piłki w pole karne.
Odpowiedz cytując