tomek100 napisał(a):

Może odpowiedź na Twoje pytanie jest bardzo prosta: dostali zaległą kasę?
Głupota Paljicia ewidentna - który to już raz w tym sezonie?
|
Pilkarze mimo wszystko tez graja dla trofeów. Wiadomo od dawna, ze większość jest na wylocie, w lidze jest trudniej, łatwiej zmobilizować się na puchar,a w CV to jednak tez nie wygląda źle.