Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1308
Stary 11.04.2012, 09:23
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Może odpowiedź na Twoje pytanie jest bardzo prosta: dostali zaległą kasę?

Głupota Paljicia ewidentna - który to już raz w tym sezonie?
Pilkarze mimo wszystko tez graja dla trofeów. Wiadomo od dawna, ze większość jest na wylocie, w lidze jest trudniej, łatwiej zmobilizować się na puchar,a w CV to jednak tez nie wygląda źle.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując