Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1301
Stary 11.04.2012, 08:49
Po pierwsze, nie ma co zwalać winy na sędziego. Faul Diaza był, więc bramka IMHO nieuznana prawidłowo.
Paljic może i nie ściągał, ale za to wcześniej faulował Czekaj, więc karny i tak się Ruchowi należał. Mieliśmy 120 minut, żeby przypieczętować awans, wszystko leżało w naszych nogach.

Teoria o puszczeniu meczu przez Ruch jest chora. Gdyby faktycznie nie chcieli zrobić nam krzywdy, nie doprowadzili by do rzutów karnych, które są loterią. Ot, choćby Abbot mógł przestrzelić swojego karnego na 2:1.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując