Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18571
Stary 11.04.2012, 08:43
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Może jeszcze powalczą o to 4. miejsce, choć przewaga Korony wydaje się duża - 8, właściwie 9 pkt, bo gorszy bilans dwumeczu - to do zdobycia 15 pkt jeszcze. Jakby stracili 6 - 3 z Legią i 3 z kimś innym, a inne spotkania ułożyłyby się pod nas, to może byłoby tak jak w fazie grupowej Ligii Europejskiej. Niech powalczą.

Co do Urygi to świetnie wczoraj się zaprezentował. Czekaj też mi się podoba, a i Brudowi ostatnio zacząłem się baczniej w meczach przyglądać i ogarnął się trochę chłopak. Jestem za dawaniem szansy młodym.
Uryga tak, Czekaj nie. Czekaj ma ten sam problem, co Bunoza - fatalną koordynację ruchową, co w przypadku stopera jest niestety dyskwalifikujące.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując