Blaszczu16 napisał(a):

Może jeszcze powalczą o to 4. miejsce, choć przewaga Korony wydaje się duża - 8, właściwie 9 pkt, bo gorszy bilans dwumeczu - to do zdobycia 15 pkt jeszcze. Jakby stracili 6 - 3 z Legią i 3 z kimś innym, a inne spotkania ułożyłyby się pod nas, to może byłoby tak jak w fazie grupowej Ligii Europejskiej. Niech powalczą.
Co do Urygi to świetnie wczoraj się zaprezentował. Czekaj też mi się podoba, a i Brudowi ostatnio zacząłem się baczniej w meczach przyglądać i ogarnął się trochę chłopak. Jestem za dawaniem szansy młodym.
|
Uryga tak, Czekaj nie. Czekaj ma ten sam problem, co Bunoza - fatalną koordynację ruchową, co w przypadku stopera jest niestety dyskwalifikujące.