Blaszczu16 napisał(a):

|
Co do Urygi to świetnie wczoraj się zaprezentował. Czekaj też mi się podoba, a i Brudowi ostatnio zacząłem się baczniej w meczach przyglądać i ogarnął się trochę chłopak. Jestem za dawaniem szansy młodym.
|
Nie ma sie co podniecac po jednym meczu. Kiedys bardzo dobry debiut w lidze zaliczyl Mateusz Kowalski,a co bylo potem ?
Czekaj na poczatku tez mi sie podobal, usprawiedliwialem jego bledy brakiem doswiadczenia ale wczoraj pokazal, ze jest jednak lekko drewniany - moim zdaniem ewidentnie faulowal na akrnego w 1 polowie, a w drogrywce po jego bledzie Piech wyszedl sam na sam. Troche duzop tych kluczowych pomylek.