|
jak nasze "służby" dopuściły że podłożono dwie bomby w samolocie u nas w kraju ? Czy te samoloty jak stoją w hangarach nie powinny byc jakoś pilnowane ? Czy przed wylotem nie wykryto żadnych ładunków wybuchowych ? Czy to tylko zaniechania czy może.....
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.04.2012 o godz. 08:44.
|