Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1515
Stary 11.04.2012, 08:41
jak nasze "służby" dopuściły że podłożono dwie bomby w samolocie u nas w kraju ? Czy te samoloty jak stoją w hangarach nie powinny byc jakoś pilnowane ? Czy przed wylotem nie wykryto żadnych ładunków wybuchowych ? Czy to tylko zaniechania czy może.....
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.04.2012 o godz. 08:44.
Odpowiedz cytując