Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 11.04.2012, 08:08
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wisła powinna złożyć jakieś pismo do PZPN i napisać o skandalicznym sedziowaniu Borskiego (nieuznany gol Nuneza, karny Paljica wymyslony i Perdjic oszukujacy w karnych wychodzacy 2 metry przed linie) .Wyniku nie da sie cofnać , ale nie powinno sie bezczynnie siedzieć jak sedzia sie nie nadaje do tego zeby byc sedzia
To nic nie da, gwarantuje Ci to - popatrz na przykladzie Anglii, ze takie cos nie dziala a sedziowie pozostaja bezkarni. Ja cały czas twierdze, ze to jest jedna wielka mafia i tyle - nie bedzie powtorek wideo nie ma mowy o normalnym sedziowaniu. W glupim hokeju na lodzie mozna sprawdzic jak sie ma problem z ocena sytuacji a w takim sporcie jak pilka nozna maja problemy zeby wprowadzic. Wola wprowadzic dodatkowego sedziego, ktory i tak bedzie gowno widział
Odpowiedz cytując