Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
Od: 12.2011
Offline
#
1287
11.04.2012, 07:55
elliot brak mi słów żeby komentować te brednie.
po gorszych meczach zawsze przychodzi jeden lepszy!
z tego m.in. utrzymują się bukmacherzy.
fqqs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fqqs
Znajdź inne posty napisane przez fqqs