|
Szkoda pucharów, ale może dzięki temu coś się zmieni w samej Wiśle na lepsze.
Odnośnie meczu, taką Wisłę chcę oglądać, walczącą stwarzającą dużo okazji. Jedynie Kirm bez komentarza.
Na przekroju całej rundy a nawet sezonu jeden z najlepszych meczy pod względem kibicowskim i piłkarskim. Zero przypadkowych ludzi i emocje, radość wku*w emocje do końca, po prostu było wszystko oprócz awansu.
Jedynie Nunez coś nam pecha przynosi, niby nie gra źle, ale karnych nei strzela, prowokuje karne... pechowy grajek.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
|