Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1168
Stary 11.04.2012, 07:28
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie, bo Łysy sam powiedział że na puchary nawet ciężko będzie sklecic kadrę. Dał do zrozumienia że potrzebne nam to jak jemu grzebień, dlatego MP śpi sobie spokojnie.
Zresztą jeśli mają być cięcia i oglądanie złotówki to chyba normalne, że Probierzowi nikt nie ma ochoty płacić kolejnego roku za darmo, łysy głupi nie jest.
Kazdy w klubie się już oswoił z tym że cel na kolejne lata ulega odróceniu, a wy wciąż nie możecie? Środek tabeli to jest to co Lysego i RN zadowoli, oczywiście w imię wyższych celów
No cóż, miał więc co świętować do rana... Być może z innymi Legionistami.
Odpowiedz cytując