Dariook napisał(a):

Chyba nie, bo Łysy sam powiedział że na puchary nawet ciężko będzie sklecic kadrę. Dał do zrozumienia że potrzebne nam to jak jemu grzebień, dlatego MP śpi sobie spokojnie.
Zresztą jeśli mają być cięcia i oglądanie złotówki to chyba normalne, że Probierzowi nikt nie ma ochoty płacić kolejnego roku za darmo, łysy głupi nie jest.
Kazdy w klubie się już oswoił z tym że cel na kolejne lata ulega odróceniu, a wy wciąż nie możecie? Środek tabeli to jest to co Lysego i RN zadowoli, oczywiście w imię wyższych celów
|
No cóż, miał więc co świętować do rana... Być może z innymi Legionistami.