|
No to u łysego, niezatapialnego i wielu menadżerów polskich piłkarzy strzeliły wczoraj korki od szampanów.
Czas rozpocząc skok "na jakąś sumę finansową na transfery" ups. chciałem powiedzieć budowę nowej pespektywicznej Wisły w oparciu "młodych i obiecujących" polskich (ewentuanie bałkańskich) piłkarzy przed trzydziestką, z którymi będzie się mógł widz identyfikować. Wszystko oczywiście na starannie wysterowane życzenie kibiców.
|