|
Legla pokazała że wszystko się da! Tylko trzeba się zjednoczyć i pokazać jak głęboko w dupie się ma twór ssa. Nasz klub od zawsze był połączony właśnie z tą gwiazdą, cała nasza historia to Biała Gwiazda i jej miejsce ma być na sercu. Niech to zobowiązuje , niech to budzi respekt , niech wzbudza zaszczyt u każdego komu kiedyś będzie dane zagrać, z Białą Gwiazdą na piersi.
Taki zabieg jaki miał u nas miejsce , na zachodzie nie ma prawa bytu. Poszanowanie dla tradycji i kontynuacja pięknej i długiej historii jest czymś oczywistym. Kluby coraz częściej wracają do symboli zapomnianych ale będących i istotnych w historii drużyny. Dlaczego u nas ma nie być tak jak było przez prawie 100 lat?
Tym trzeba się chwalić , bo naprawdę jest czym !
Zresztą SSA i jej wzorek ma się nijak do tego jak jest naprawdę.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 11.04.2012 o godz. 05:50.
|