Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54608
Stary 11.04.2012, 02:36
thechris napisał(a):Wyświetl post
Fajne podsumowanie polityki Wisły z Weszlo:


PS. Przy okazji nie możemy się oprzeć, by nie zacytować słów Stana Valckxa wypowiedzianych 16 grudnia w „Przeglądzie Sportowym”: - Mamy bardzo mocną drużynę i na każdym kroku podkreślam, iż możemy obronić mistrzostwo Polski. Niech tylko zawodnicy wrócą w styczniu wypoczęci i zdrowi, a zapewniam, że wiosną będzie bardzo ciekawie.

Faktycznie, wiosna jest arcyciekawa. Wisła odpadła z Ligi Europy, odpadła z Pucharu Polski i walki o mistrzostwo. To prawdopodobnie jej najgorszy sezon w całej erze TeleFoniki, odkąd Bogusław Cupiał wymyślił sobie finansowanie klubu.



A z mojej strony przypomnę słowa Bogdana Basałaja: "Powraca moda na Wisłę"

Dzisiejsza frekwencja: 6614
To nie Basałaj jest tego winien. Winni są tego kibice...

A ja ze swojej strony przypomnę słowa Dale Carnegie :

"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei."
Odpowiedz cytując