Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
ardem99
Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska
Offline
#
1264
11.04.2012, 00:46
komentarz sędziego Borskiego po dzisiejszym meczu ... :
http://tsw.com.pl/news/Borski-quot-W...Diazaquot-1945
ardem99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ardem99
Znajdź inne posty napisane przez ardem99