Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Aletsch
Member
Od: 11.2008
Offline
#
11
11.04.2012, 00:31
piter116
napisał(a):
"Ty dziadygo!"
Liczę na podobne zaangażowanie i wynik 30.04 i sezon można kończyć.
Przecież to Laguna z Piłkarskiego Pokera
Aletsch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aletsch
Znajdź inne posty napisane przez Aletsch