Tominho napisał(a):

Wielkie dzięki dla Ciebie. Podczas meczu były emocje i nie wszystko dało się od razu wychwycić z powtórek. Teraz dokładnie widać, że jedyny karny, przy którym Perdjić zachował się zgodnie z przepisami to ten ostatni w wykonaniu Nuneza. Przy karnym Bitona to jest w ogóle jakiś skandal!
Ktoś wcześniej zauważył, że trzeba zachowywać umiar. Na nasze nieszczęście ten umiar zachowywał Pareiko, ale przynajmniej chwała mu za uczciwość. Akurat do niego nie mam żadnych zastrzeżeń.
|
Jakby przy karnych Sergiej zachowywał się jak Perdjić na pewno przy pierwszej możliwej okazji arbiter by to wychwycił, ewidentnie w takich sytuacjach wpływających na korzyść Ruchu przymykał oko czego nie robił w drugą stronę. Jeszcze to podchodzenie i upominanie przy karnym wykonywanym przez naszych piłkarzy, jakby chciał ich rozproszyć, bo nie rozumiem do czego się tam przyczepiał.