domin_czyzyny napisał(a):

|
Melikson - dziś pokazaliśmy, ze skończył sie okres ochronny dla tego grajka. Jego czas dobiega końca w Wiśle, on nie chce u nas grać i my nie chcemy aby zakładał koszulkę z Biała Gwiazda. rozstanie bez żalu i sentymentem, niech nikt w przyszłości nie myśli o takim kopaczy w kontekście gry w Wiśle Kraków.
|
A co ci się dziś nie podobało w jego grze? Jak dla mnie to obok Genkowa był najlepszy na boisku. I po czym wnioskujesz, że nie chce grać dla Wisły?