Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Aletsch
Member
Od: 11.2008
Offline
#
1
10.04.2012, 23:35
Szacun gra chłopaków bo chyba pierwszy raz w sezonie pokazali charakter. Bramka nieuznana, karny z kapelusza (jak do tego dodamy kolejny karny z niczego w chorzowie) niestety ale sędziowie wypatrzyli wynik tej rywalizacji. Wrocław już czeka...
Aletsch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aletsch
Znajdź inne posty napisane przez Aletsch