Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2012, 23:19
1) pokemony które pisały przed meczem że będzie porażka itp wogóle nie powinni się tutaj wypowiadać.
2) kto wierzył ten przyszedł i NAPEWNO nie żałuje
3) widać że mogą grać dobrze i zapieprzać co cieszy przed derbami
Odpowiedz cytując