|
Szkoda , że ci piłkarze na codzień nie mają ambicji i pokazują ją tylko w momentach skrajnych: w europucharach w każdym meczu, no i w Pucharze Polski, czy to z Lechem, czy dziś.
Z taką grą jak dzisiaj, w kilku meczach więcej, dzisiaj bylibyśmy pewnie w samym czubie tabeli i walczyli o mistrzostwo.
|