TymonPRO napisał(a):

Albo sobie robisz jaja albo oglądaliśmy inne mecze
PS:Tekst na temat gry Maora
|
Maor nie przeszedł obok meczu jak Kirm i nie był 12 zawodnikiem Ruchu jak Paljic i starał się, próbował ale wiele sytuacji psuł na potęgę. Strasznie mnie wkurzał w tym meczu. Szczególnie stałe fragmenty po których szła kontra. Lepiej jakby wybijał te piłki na aut albo w trybuny bo centra na pierwszego zawodnika to jest jakiś koszmar. Strzelił farciarskiego gola a poza tym pożytku to za wiele z niego nie było. Bardzo słaby mecz Meliskona.