Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1236
Stary 10.04.2012, 23:13
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Albo sobie robisz jaja albo oglądaliśmy inne mecze

PS:Tekst na temat gry Maora
Maor nie przeszedł obok meczu jak Kirm i nie był 12 zawodnikiem Ruchu jak Paljic i starał się, próbował ale wiele sytuacji psuł na potęgę. Strasznie mnie wkurzał w tym meczu. Szczególnie stałe fragmenty po których szła kontra. Lepiej jakby wybijał te piłki na aut albo w trybuny bo centra na pierwszego zawodnika to jest jakiś koszmar. Strzelił farciarskiego gola a poza tym pożytku to za wiele z niego nie było. Bardzo słaby mecz Meliskona.
Odpowiedz cytując