Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1234
Stary 10.04.2012, 23:08
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, cały mecz mi to chodziło po głowie. Ruch pod naszą bramką "dziwnie" się zachowywał, w lidze tak nie pudłują.

Knurów i te cuda z ostatnich minut pamiętam

Dziś w tym wszystkim ostateczny wynik mi nie pasuje, no chyba że w trakcie coś się "pozmieniało"?
Hahaha śmieszni jesteście, haha....
Bo jak Wisła gra dobry mecz i to albo fartem, albo sie rywal podłożył, żenada.
Byłem na meczu z Knurowem i coś zwidy macie...
Z Realem Saragossa (rewanż) pewnikiem też mecz kupiony....
Ostatnio edytowane przez milosz : 10.04.2012 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując