|
Wynik powinien brzmieć 5:1 - nie uznana bramka Nuneza - za co wie tylko Borski, no i ewidentna ręka Lisowskiego w polu karnym
Perdijć przy karnych Genkowa, Bitona i Garguły wyskakiwał 2-3 metry w przód- dopiero za 3 razem zarządziłBorski powtórkę.
Faulu Czekaja nie było - takie karne to tylko ewentualnie w Polsce, zresztą wystarczy, że Janoszka lub Piech przewracali się o własne nogi i już gwizadny był faul.
Odnoszę wrażenie, że Genkowowi to musielby nogę urwać, aby odgwizdano na nim przewinienie bo nawet jak czysto odebrał dzisiaj piłkę to Borski wlepił mu żółtko.
PZPN, PZPN, jebać jebać PZPN.
Taki gnój sędzia na poziomie okręgówki wracałby do domu pociągiem albo na piechotę, bo samochód chłopaki by mu rozebrały po nie uznanej bramce Nuneza...
A Nunez to symbol porażek WIsły w tym sezonie: Standard i nie strzelony karny
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|