Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1162
Stary 10.04.2012, 23:05
Probierz przejal zespol widzac co sie dzieje,i co bedzie

Nie wierze ze podpisujac kontrakt nie widzial,ze wielu zawodnikom koncza sie kontrakty ktore nie beda przedluzone.

Ma dograc runde,a potem jak trener-Polak majacy rozeznanie -zrobic z Wisly "Polską' Wisle ,i dopiero wtedy bedzie rozliczany

inaczej by sie do naszego piekiełka nie pakował,duzo mozna mu zarzucic ale nie glupote.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując