|
Probierz przejal zespol widzac co sie dzieje,i co bedzie
Nie wierze ze podpisujac kontrakt nie widzial,ze wielu zawodnikom koncza sie kontrakty ktore nie beda przedluzone.
Ma dograc runde,a potem jak trener-Polak majacy rozeznanie -zrobic z Wisly "Polską' Wisle ,i dopiero wtedy bedzie rozliczany
inaczej by sie do naszego piekiełka nie pakował,duzo mozna mu zarzucic ale nie glupote.
|