Wyświetl pojedynczy post
rakieta
Junior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: z piekla rodem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1226
Stary 10.04.2012, 22:59
No i pyta i czy Ruch gral tak slabo czy naszym gwiazdorom zachcialo sie grac oto jest pytanie a Palic dziekujemy ci za babola jelopie dzieki temu niedoszle zwyciestwo nie przeslonilo nam kryzysu jaki panuje w klubie.Czas na derby i tam te glaby maja zydow zjesc i wysrac i miejmy nadzieje ze nowy sezon bedzie lepszy
Odpowiedz cytując