Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18563
Stary 10.04.2012, 22:38
Tak powinien mówić piłkarz po przegranym meczu ... http://www.youtube.com/watch?v=bP_wA...layer_embedded
A nie tak jak nasz kochany Andraz "jeden mecz do wakacji mniej" Kirm.
Puścić to naszym gwiazdkom niech zobaczą.

EDIT - przepraszam za dwa posty, proszę o usunięcie jednego. Wymierzam sobie liścia i obiecuję poprawę
Powód: double post
Ostatnio edytowane przez mistico : 10.04.2012 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując