Tak powinien mówić piłkarz po przegranym meczu ...
http://www.youtube.com/watch?v=bP_wA...layer_embedded
A nie tak jak nasz kochany Andraz "jeden mecz do wakacji mniej" Kirm.
Puścić to naszym gwiazdkom niech zobaczą.
EDIT - przepraszam za dwa posty, proszę o usunięcie jednego. Wymierzam sobie liścia i obiecuję poprawę