Alan Uryga, chłopak 18 lat, wchodzi w tak ważnym momencie i nie sra w gacie tylko gra jak profesor Cleber. Wielkie gratulacje chłopaku ! Żeby tylko teraz Bednarz zrobił czystke i pozbył się szrotu (Nunez, Kirm, Pajić, Garguła) to przyszły sezon będzie dużo lepszy
