Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1194
Stary 10.04.2012, 22:31
ale pech..... ake byłem niemal pewien że jeśli dojdzie do karnych to przegramy. Czy ktoś pamięta kiedy ostatnio Wisła wygrała konkurs rzutów karnych ? Bo ja jakoś nie moge sobie przypomnieć choć siegam pamięcią ile tylko moge do tyłu...
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując