Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2012, 22:29
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Piłkarski poker Zaorskiego to pikus przy tym co zaserwowali dzisiaj piłkarze Ruchu i Wisły. Ktos kto choc troche oglądal ten mecz musi woedzieć ,że Ruch Wiśle mecz puścił. Niestety zaloga zakładu pracy chronionej z naszego klubu nie ptrafiła strzelić 4 gola aby nie doprowadzić do rzutów karnych. Nawet sędzia naraził sie na śmiesznosc powtarzając karnego Genkowa bo Perdić wyskoczył zawczesnie. Nie widzial jak przy karnym Bitona wystrzelil z bramki ? Nikt poprostu nie przypuszczał ,że Ruch tak dobrze będzie strzelał karne. Nunez ostatni sprawiedliwy albo nie chciał brac w tym udziału albo co bardziej prawdopodobne nie ma za grosz techniki. Dziękuje Dobranoc !!!!!!
Patrzcie Panie i Panowie, Rutkowski nam się zarejestrował na forum.
Odpowiedz cytując