Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1189
Stary 10.04.2012, 22:28
Jaro1991 napisał(a):Wyświetl post
No i po kiego grzyba było odrabiać straty, skoro ten sabotażysta Nunez musiał swoje trzy grosze dorzucić...
Trochę zabrakło sędziemu konsekwencji, bo przy decydującej interwencji bramkarz Ruchu też był z dwa metry przed bramką...

Ale trudno. Brawa dla chłopaków, dziś widać było zaangażowanie (niestety takie czasy, że zaangażowanie nie jest czymś oczywistym w każdym meczu). Karne to już loteria.
Odpowiedz cytując