Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1186
Stary 10.04.2012, 22:27
Dziś był karny dla Ruchu prawidłowy, pretensje do idiotycznego zachowania Paljicia a nie sędziego.

Wisła przegrała przez Paljicia i Kirma.

Swoją drogą trzy mecze z Ruchem i trzy porażki z takimi ogórkami. Straszny wstyd.

Syndrom upadku Wisły jest podkreśla stwierdzenie znajomego z którym oglądałem mecz: "Ej... kiedyś przeżywałem piękną porażkę Wisły z Parmą i Lazio Rzym a dziś z ...Ruchem... Strasznie nisko upadliśmy."

PS. Chyba już wolę żeby Legia zdobyła MP niż takie ogórasy z Chorzowa.
Ostatnio edytowane przez thechris : 10.04.2012 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując