|
Dziś był karny dla Ruchu prawidłowy, pretensje do idiotycznego zachowania Paljicia a nie sędziego.
Wisła przegrała przez Paljicia i Kirma.
Swoją drogą trzy mecze z Ruchem i trzy porażki z takimi ogórkami. Straszny wstyd.
Syndrom upadku Wisły jest podkreśla stwierdzenie znajomego z którym oglądałem mecz: "Ej... kiedyś przeżywałem piękną porażkę Wisły z Parmą i Lazio Rzym a dziś z ...Ruchem... Strasznie nisko upadliśmy."
PS. Chyba już wolę żeby Legia zdobyła MP niż takie ogórasy z Chorzowa.
Ostatnio edytowane przez thechris : 10.04.2012 o godz. 22:30.
|