Wyświetl pojedynczy post
Baldur80
Junior Member
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 10.04.2012, 22:27
Swietny mecz Wisly powinni awansowac. Szkoda bo bylo blisko. Co do sedziego to 3 powazne bledy: 1 pierwsza nieuznana bramka dla Wisly. 2 karny dla Ruchu no i 3 to co zrobil przy powtorce rzutu karnego to jest jakas amatorka. takie moje zdanie.
Nie rozumiem tylko czemu sie Wisla cofnela przy stanie 2:0 przez to stracili bramke na 2:1 bo trzeba bylo grac jak sie gralo i dobic Ruch. No coz ale taka jest pilka.
Pozdro
Ostatnio edytowane przez Baldur80 : 10.04.2012 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując