Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
Od: 08.2003
Offline
#
1183
10.04.2012, 22:26
Ehh jak nie urok to sraczka....:/
Szczęście jednak nie zawsze sprzyja lepszym.
Co do gry, to jednak się da... wystarczy się troche spocić.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
dzollo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzollo
Odwiedź stronę domową użytkownika dzollo!
Znajdź inne posty napisane przez dzollo