Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
1179
10.04.2012, 22:25
w chorzowie karny z kapelusza dla ruchu , dzisiaj z kapelusza + nieuznana bramka dla wisły . Brawo pzpn brawo borski takimi błedami ludzie traca prace w wiśle a ty dalej bedziesz sobie sedziowal za 4 tysiaki za mecz.
abidal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abidal
Znajdź inne posty napisane przez abidal