Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
KrajanTSW
Member
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice
Offline
#
1176
10.04.2012, 22:22
Brawo za walkę, przynajmniej cokolwiek im dziś wychodziło..
KrajanTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KrajanTSW
Znajdź inne posty napisane przez KrajanTSW