Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
1167
10.04.2012, 22:03
Karne... Dotychczas superważne karne w ostatnich latach przegrywaliśmy - Valerenga, superpuchar z Lechem... Oby teraz w końcu było inaczej.
Po prostu Wiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Po prostu Wiślak
Znajdź inne posty napisane przez Po prostu Wiślak