Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1156
Stary 10.04.2012, 21:17
baton napisał(a):Wyświetl post
Lepiej jezdzic polonezem, niz pchac renaulta

Czekaj to jest sabotaz
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać

A Czekaj to jest dramat w dniu dzisiejszym

PS. Dobra tym razem lepiej było biegać
Powód: ps.
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 10.04.2012 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując