tofik napisał(a):

|
Im wcześniej piłkarzyki zrozumieją, że bez zapieprzania nic nie zdziałają tym lepiej dla nich i dla Wisły. Gwiazdorzy zasrani dzisiaj jak się już maksymalnie pali widać, że im się chce.
|
Czy musisz ich obrażać nawet jak grają dobrze?