orzeu napisał(a):

|
TVN osiagnal kolejny szczyt s....ienia "reportazem" o sledztwie i przyczynach katastrofy. W druga rocznie te ....y potrafia tak bezwstydnie jechac z klamstwami. Nie zdziwie sie jak ktos nie wytrzyma i spali im nie tylko auto ale i cala siedzibe...
|
oglądałem. to samo .......enie co po drugiej stronie - tylko inna ocena "ekspertów"
różnica jest taka, że TVN chce się spalić, a Gazetę Polską traktuje się z politowaniem.