Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1498
Stary 10.04.2012, 18:52
orzeu napisał(a):Wyświetl post
TVN osiagnal kolejny szczyt s....ienia "reportazem" o sledztwie i przyczynach katastrofy. W druga rocznie te ....y potrafia tak bezwstydnie jechac z klamstwami. Nie zdziwie sie jak ktos nie wytrzyma i spali im nie tylko auto ale i cala siedzibe...
oglądałem. to samo .......enie co po drugiej stronie - tylko inna ocena "ekspertów"

różnica jest taka, że TVN chce się spalić, a Gazetę Polską traktuje się z politowaniem.
Odpowiedz cytując