Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20170
Stary 10.04.2012, 18:35
Mistal napisał(a):Wyświetl post
Do wszystkich Legionistów napinających się na tym forum, czy nie uwłacza wam fakt, że przez 30 minut tego spotkania do zdobycia pierwszej bramki to Ruch was atakował a wy się tylko broniliście, mimo, że graliście u siebie o MP, czy to przystoi mistrzowi, gra z kontry we własnej lidze, którą chce się wygrać?
Poczytaj sobie forum Ruchu, tam kibice twierdzą (w zdecydowanej większości), że Legia zasłużyła na wygraną bo była po prostu lepsza.
Ich zdanie ma dla mnie o wiele większą wartość niż Twoja frustracja i żal
Odpowiedz cytując