Mistal napisał(a):

|
Do wszystkich Legionistów napinających się na tym forum, czy nie uwłacza wam fakt, że przez 30 minut tego spotkania do zdobycia pierwszej bramki to Ruch was atakował a wy się tylko broniliście, mimo, że graliście u siebie o MP, czy to przystoi mistrzowi, gra z kontry we własnej lidze, którą chce się wygrać?
|
Poczytaj sobie forum Ruchu, tam kibice twierdzą (w zdecydowanej większości), że Legia zasłużyła na wygraną bo była po prostu lepsza.
Ich zdanie ma dla mnie o wiele większą wartość niż Twoja frustracja i żal
