|
Ludzie kochani!!! Po co nam Stilić!!!! Ten koleś jest cieniem samego siebie, a co sezon jest coraz gorszy. A w ogóle to jakaś abstrakcja jest. Stilić do Wisły, Małecki do Cracovii, Liuboja do Lecha. Proszę Was. Żadnych leni i gamoni w Wiśle. Szukajmy młodzieży, tylko na nich jest sens opierać drużynę.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|