|
Hola hola Gqiazdzistu!!!
Nie wrzucają tutaj wszystkich do jednego wora tylko dlatego, ze uważają Kaczora za debila, wariata, oszusta i obłudnika do kwadratu.
Szczerze, ja jako przeciwnik Tuska chciałbym aby kaczor jak najszybciej pojechał do "Sulejowka", On tak naprawdę konserwuje Tusko i PełO u władzy, ludzie go widząc, słuchając czy czytając głosują na Tuska lub Palikota. Kaczor niszczy prawicę zamykając ja w przedziale 25-30% poparcia.
Dzisiaj powinien być spokój,cisza i zadumy a nie polityka.
I tak naprawdę do momentu kiedy Pan Antoni będzie pracował nad raportem jego wartość będzie taka sama jak wartość Raportu MAK.
|