Ależ Wy jesteście prości...
Zadumę rozumiem widzicie w oczach Tuska, Radzia i "bula" Komorowskiego?
A taki archi nawet nie czai, że dyskutuje z matołkiem Pysiem, który jest po tych samych pieniądzach co on.
ps. Oglądam własnie na tvn24 przygłupa Morozowskiego - sposób prowadzenia wywiadów i jego "ignoranctwo" budzi we mnie obrzydzenie.
Szpen napisał(a):

|
w taki dzien nie mozna sie powstrzymac?
|
Twoi idole ze słońcem Peru na czele powstrzymują się od dwóch lat - niczego w sprawie katastrofy nie robią, niczego nie próbują wyjaśnić. To dopiero klasa goście są!