Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2012, 17:37
Ależ Wy jesteście prości...

Zadumę rozumiem widzicie w oczach Tuska, Radzia i "bula" Komorowskiego?

A taki archi nawet nie czai, że dyskutuje z matołkiem Pysiem, który jest po tych samych pieniądzach co on.

ps. Oglądam własnie na tvn24 przygłupa Morozowskiego - sposób prowadzenia wywiadów i jego "ignoranctwo" budzi we mnie obrzydzenie.

Szpen napisał(a):Wyświetl post
w taki dzien nie mozna sie powstrzymac?
Twoi idole ze słońcem Peru na czele powstrzymują się od dwóch lat - niczego w sprawie katastrofy nie robią, niczego nie próbują wyjaśnić. To dopiero klasa goście są!
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 10.04.2012 o godz. 17:42.
Odpowiedz cytując