anthony09 napisał(a):

Śmiech z Ciebie konkretniejszy. Koszt twoich zawodników oscyluje w kwocie co najmniej ponad 2 mln euro za tych pogrubionych + kontrakty ;] Chciałbym Kupisza, Makuszewskiego również ale za duża kasa ;/
Koszt moich jest przeważnie zerowy, kontrakty kosztują max 300 tys. euro. Czyżby to było większe sci-fi od transferu Daniela Ljuboji Legia mogła takiego zawodnika utrzymać, więc my też możemy utrzymać Stilicia, Dudke i innych którzy wcale nie są wielkimi wirtuozami.
Stilic wcale nie jest super grajkiem (chyba zbyt wolny na inne ligi), bo gdyby był to by odszedł już w zimie za grosze, Darek Dudka spada ze swoją drużyną do Ligue 2, jest tam zapchajdziurą, na euro nie wiadomo czy będzie grał, może grać za niego Murawski, który gra w słabszym od naszej drużyny Lechu !
P.S. Kończę tą dyskusję z wielkim zażenowaniem z racji tego, że nie rozumiem dlaczego uważacie, że to jest niemożliwe. Gdyby naszym się Chciało to by to zrobili! Swego czasu przychodzili do nas tacy zawodnicy, jak Kłos z Koeln, Uche z Hiszpani, Żurawski, Głowacki z Lecha itp.
Powinienem dostać taką emotkę a nie jakieś prześmiewcze stwierdzenia, które wcale nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości.
|
Stary ale Ty chyba nie jesteś z tej planety? Stilić nie przejdzie do Wisły a po drugie mało chyba kto go by chciał tutaj. Darek Dudka ok. Już naprawde lepiej wydać te 2 mln euro na tych zawodników co wymieniłęm bo są młodzi i będą za 2-3 lata w tej lidze gwiazdami jak będą się rozwijali w takim tempie jak teraz. Lepiej wydać kase i odczekać 2-3 lata niż brać za friko Stilicia albo innego starszego grajka, który nie odda serca za ten klub bo nie jestem Polakiem - to będzie dla niego kolejny klub w którym zarobi.
Myśl realnie a nie patrzysz na kontrakty tym co się kończą i myślisz, że Wisła zaproponuje im takie wynagrodzenie, że przyjdą w tempie strusia. Bednarz powiedział, że nie ma co liczyć na wielkie kontrakty od nowego sezonu więc Semir nie dostanie kontraktu większego niż ma w Lechu - kolejny powód dlaczego nie przyjdzie.