Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mistal
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20168
Stary 10.04.2012, 17:17
Mogę się założyć o skrzynkę piwa, że Legia nie wygra z Widzewem.

Po 1 dlatego, że Widzew nie wygrał od 5 spotkań - więc kiedyś musi
po 2 gracie w Łodzi,
po 3 dla nich to mecz bardzo prestiżowy prawie jak derby.
po 4 gwiazdeczki z Legii 3 pkt dopiszą sobie już w szatni tak jak to zrobili z Podbeskidziem czy Górnikiem.
Odpowiedz cytując