Wyświetl pojedynczy post
iwan149
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1133
Stary 10.04.2012, 16:48
Ja tam pomimo wszystkiego złego co się wydarzyło podczas tego całego sezonu wierze dzisiaj w zwycięstwo i awans. Swoją nadzieję upatruję w tym, że nie będzie Grodzickiego i Zieńczuka w składzie '"niebieskich". Ruch jest bardzo zgrany, w obronie gra cały czas tym samym składem, a dziś przyjdzie im występować bez podstawowego środkowego obrońcy, więc może jakimś cudem strzelimy minimum 2 bramki nie tracąc przy tym żadnej. Dobrze też, że Zienia nie będzie, bo jego stałe fragmenty gry siały popłoch w naszej defensywie.

Oby było 2:0 dla nas i będzie OK
Odpowiedz cytując