Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
25358
10.04.2012, 16:46
Jaka jest dobra szkola jazdy w krakowie w okolicach padnika czerwonego / bialego ew. w centrum... tak zeby kurs kat. b kosztowal nie wiecej jak 1100 zl z badaniami materialami itp... co polecacie
najlepiej z wlasnego doswiadczenia...
Faitmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Faitmen
Znajdź inne posty napisane przez Faitmen