|
Awans do finału, i mam nadzieje Bednarz i spólka zaczynaja działać na rynku transferowym, więc bez siania defetyzmu. Wiem, wiem "znając zycie i Cupiała", ale może wreszcie coś się zmieni w te jmaterii i na pierwszym zgrupowaniu przed nowym sezonie będzie z 15-17 zawodników gotowych do jako takiej gry.
|